Czym jest STER?

STER – ruchome urządzenie będące częścią jednostki pływającej lub statku powietrznego (patrz: powierzchnie sterowe samolotu), służące zarówno do utrzymywania jak i do zmiany kierunku poruszania się jednostki. Działanie steru wpływa na kątową orientację sterowanego obiektu w przestrzeni [źródło: Wikipedia].

STER to zespół trenerów działających przy Samorządzie Studentów Politechniki Warszawskiej.

Kim są nasi trenerzy?

Wywodzimy się z różnych środowisk, działaliśmy w różnych organizacjach. To, co nas łączy, to doświadczenie i chęć dzielenia się naszą wiedzą. Wspieramy studentów w codziennych wyzwaniach, bo wierzymy, że rozwój i działanie przynosi satysfakcję.

Poznaj bliżej naszych trenerów, przeglądając ich sylwetki.

W jaki sposób działa STER?

STER został powołany jako projekt SSPW w 2006 przez Łukasza Foretka i Dariusza Kołodę. Celem było zapewnienie transferu wiedzy pomiędzy kolejnymi pokoleniami działaczy oraz dostarczenie umiejętności niezbędnych w codziennej pracy przy projektach studenckich.

Aby zapewnić rozwój naszej grupie, bierzemy udział w różnych szkoleniach i co roku rekrutujemy nowych trenerów.

Dziś STER to nie tylko grupa trenerów, ale także sprawna organizacja, z Zarządem, który z pomocą grup roboczych ułatwia jej członkom codzienną działalność.

Po co nam to wszystko?

Po pierwsze, wierzymy, że warto dzielić się wiedzą i doświadczeniem, by zapewnić organizacjom rozwój.

Po drugie, dla nas praca z ludźmi to źródło inspiracji. Dzięki tej działalności zdobywamy niepowtarzalne doświadczenia, które dają nam energię do działania.

Po trzecie, dzięki szkoleniom możemy ciągle się rozwijać. Nowe projekty szkoleniowe to wyzwania, które pobudzają nas do doskonalenia własnych umiejętności.

W końcu, my naprawdę lubimy to robić!

Jak do nas dołączyć?

Rekrutację przeprowadzamy raz w roku, późną wiosną. Aby dowiedzieć się o niej więcej szukaj informacji na naszej stronie na przełomie kwietnia i maja. Obserwuj nas na facebooku, wtedy na pewno nie przegapisz tej informacji.

Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie? Zadaj je nam.