Goto page: 1 2

Zakres materiału dokładnie pokrywał się z naszymi potrzebami, a forma prowadzenia zajęć była bardzo angażująca i żywa. Trenerzy byli bardzo dobrze przygotowani, wykazywali się świetnym podejściem do uczestników szkolenia – przystępnie przedstawiali materiał, potrafili przyciągnąć uwagę i odpowiadali na aktualne potrzeby. Pełny profesjonalizm.

— Anna Siek, członek zarządu fundacji Forum Europejskie

Szkolenie dla trzech organizacji jednocześnie? Dlaczego nie! Trenerzy STER-u podjęli się nie lada wyzwania – w ciągu 2 dni udało im się nie tylko przeprowadzić indywidualne panele dla organizacji, ale również zintegrować ze sobą wszystkich uczestników szkolenia. Na uwagę zasługuje przede wszystkim profesjonalizm, z jakim Trenerzy podeszli do tego zadania. Dokładne zbadanie potrzeb każdej z jednostek, ciekawe pomysły do wykorzystania w czasie pracy w zespole oraz zapał i entuzjazm Trenerów pozwoliły uczestnikom na wyzwolenie tkwiącego w nich potencjału. Warto podjąć współpracę ze STER-em i przekonać się o tym samemu.

— Edyta Paulina Bogucka, prezes Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej

Zaprosiliśmy trenerów STER do poprowadzenia zajęć na temat liderowania dla kadr harcerskich. Chcieliśmy, aby warsztaty te były przygotowane i przeprowadzone na znacznie wyższym poziomie, niż jesteśmy w stanie poprowadzić je sami. STER sprostał zadaniu – harcerze wyszli z zajęć z nowymi treściami, zadowoleni z ćwiczeń i wiedzy, którą wynieśli.

— Mira Chlebicka, szef Zespołu Kadry Kształcącej Hufca ZHP Ochota
Goto page: 1 2