Goto page: 1 2

Szkolenie dla trzech organizacji jednocześnie? Dlaczego nie! Trenerzy STER-u podjęli się nie lada wyzwania – w ciągu 2 dni udało im się nie tylko przeprowadzić indywidualne panele dla organizacji, ale również zintegrować ze sobą wszystkich uczestników szkolenia. Na uwagę zasługuje przede wszystkim profesjonalizm, z jakim Trenerzy podeszli do tego zadania. Dokładne zbadanie potrzeb każdej z jednostek, ciekawe pomysły do wykorzystania w czasie pracy w zespole oraz zapał i entuzjazm Trenerów pozwoliły uczestnikom na wyzwolenie tkwiącego w nich potencjału. Warto podjąć współpracę ze STER-em i przekonać się o tym samemu.

— Edyta Paulina Bogucka, prezes Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej

Zakres materiału dokładnie pokrywał się z naszymi potrzebami, a forma prowadzenia zajęć była bardzo angażująca i żywa. Trenerzy byli bardzo dobrze przygotowani, wykazywali się świetnym podejściem do uczestników szkolenia – przystępnie przedstawiali materiał, potrafili przyciągnąć uwagę i odpowiadali na aktualne potrzeby. Pełny profesjonalizm.

— Anna Siek, członek zarządu fundacji Forum Europejskie

Jest nam ogromnie miło, że wspólnie z Trenerami STER-u możemy promować osiągnięcia najzdolniejszych polskich młodych naukowców. Dziękujemy za ogromną energię, niezwykłe zaangażowanie i chęć niesienia pomocy w wyjątkowych sytuacjach. Dzięki nieocenionym umiejętnościom trenerów STER-u mogliśmy podarować wielu młodym naukowcom i gościom festiwalu ogrom nowych doświadczeń we wspólnej integracji oraz kreatywne i twórcze wykorzystanie czasu. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy.

— Paulina Wojewoda, Koordynator ds. Projektów E(x)plory
Goto page: 1 2